K-DRAMA: GOBLİN DİZİSİ KIYAFETLERİ( EUN TAK- KİM SHİN-KİM SUN- WANG YEO)

Merhabalar 🙂 Romantik komedi türünde sadece nabrutcuğumun verdiği tavsiyeler ile izlediğim kore dizilerinde bilin bakalım ne dikkatimi çekiyor. Elbette giydikleri! E burası bir dikiş blogu olduğuna göre Goblin dizi özeti için sizi ”buraya” alalım. Ben kıyafetlerden devam edeceğim:)

13

 

Kıyafet meselesine girmeden ilk olarak şuraya değineceğim : Dizinin olayı mum söndürerek bey çağırma olayı pek güzeldi. Ama o yemek masasının üstündeki mumlara hakikaten bayıldım. Dehşetli dekorasyon objesi.

 

15

 

Geldik asıl meseleye. ilk başta ortak fotoğraflara bakacağız. Azrail ve Kim Shin ‘in karanlıklar içinden çıkışının havasını geçiyorum ama Kim Shin’in kırmızı detayları olan military pardesüsünü geçemiyorum.

Dizinin erkekleri genel olarak uuupuzun hırka ve pardesüler giydiler. Bu tarzı Türk dizilerinde görmeye alışık değiliz tabi. Gerçi bir ara Barış Falay A Gentlanman Dignity ‘deki gibi çift düğmeli ceketler giyiyordu ama oldu mu tartışılır 😀

29

 

Dizinin şaşkın oğlanı Deok Hwa ‘ya bazen ay nolur o hırkayı bana ver diyesim bile geldi birazdan hangisi olduğunu göreceğiz.Bazı görseller net değil ama silmeye gönlüm el vermedi, şu trench in oversizlığına gel!

 

35

Bu karede dizinin combosu. Ama şu sağdaki süveter tam kopmalıktı çok güldüm 😀

 

41

 

Tanrıça rolündeki hatun ise hep kırmızılar içindeydi.

 

45-horz

 

Favorim çiftim ! Kim sun ve Azrail coolluktan ölecekti dizide. Azrail meselesine de hiç girmeyeyim töbe estağfurullah tam bir küfür doluydu dizi manevi anlamda. Hatta bazen ileri sardırdım töbe çeke çeke 😀  Neyse o kısmı geçiyorum uzun hırka demiştim evet bakın yukarıda 🙂 Bir de kaşeler olaydı , o renk ne yaa.. Bayıldım!

 

50-horz

 

Burada yine sevimli ev arkadaşlarının ev halleri. Zaten eşofmanda çığır aşmış bu millet. Secret gardencılar bilir 😀

 

53 62

 

73 - Kopya

Dizinin etkin bir karakteri olmayan avukat hanımı bir kaç karede görsek de seçimleri güzeldi.goblin-kolye-6-420x546

Kolyeyi de unutmayalım,tasarım diziye özel miydi yoksa zaten olan bişey miydi bilmiyorum ama çok beğendiğimi söylemden geçemem:)kaynak

 

WANG YEO(AZRAİL)

6

 

Üniforması olan şu takım elbisenin yakasındaki pine bayıldım. Ecnebi bir manası vardır kesin bu tacın ama baksanıza ne de güzel duruyor.^^

 

27

 

Ev kıyafeti demiştim ,sağdaki görsele bi bakın .Sırtı çapraz ipli ev giysisi. Abi onu bana viieer!

 

39-horz

 

DEOK HWA KIYAFETLERİ

 

4-horz

Yine bir ”abi onu bana viieer” parçası soldaki hırka.

16 17

Komikli takım elbiselerine ne demeli peki 😀 Yanlış görmediniz onlar papatya evet 😀

26-horz

Yukarıdakilerin de hepsini giyebilirim ^^

 

KIM SHIN KIYAFETLERİ

 

8

 

Asimetrik kesim efsane bir hırka daha.

 

18

 

Detayları çok güzel bir trench.

 

36-horz

 

En baştaki süvetere ilk görselde de gülmüştük burada yakın plan görüyorsunuz:D Kalanlar yine ev kıyafetleri ve beyaz hırka yine enfes.

 

59-horz

Kim Shın abimizin de kabanları harikaydı ama kahverengi redingot tarzında olanı pek beğendim.

 

EUN TAK KIYAFETLERİ

 

5

 

Bu kızımız lise öğrencisi olunca dizinin çoğunu forma ile geçirdi zaten maddi durumu kötü olduğu içinde pek güzel birşeyleri yoktu zavallının. Formanın yakasına dikkatinizi çekerim . Bizde kızlar halen kravat takıyor mu acaba ?

 

40 68

Bir kahverengi lover olarak elbette bu mantoyu pek sevdim.

 

 

Bir Cevap Yazın