Dünya Markalarını Buluşturan Adres!

En ünlü markaların ürünlerinin bulunduğu Atasun Optik, herkese ve her yaşa hitap etmektedir. Özellikle göz gibi önemli bir organımızın korunması gerektiği ilkesine bağlı kalarak, kaliteli ürünleri satan markanın internet sitesine özel birçok da kampanyası bulunmaktadır. Bu sayede en kaliteli ürünleri en uygun fiyat garantisiyle satın alabilmek mümkündür. Ayrıca, güneş gözlüklerinin 2 yıl garantilerinin bulunduğu ve ömür boyu ücretsiz bakım imkanının sunulduğu da söylenmelidir.

Güneş gözlüğü denince akla ilk gelen markalardan olan “Ray Ban”, Atasun Optik güvencesi ile internet sitesinde satılmaktadır. %100 orijinal olan bu gözlükler, internet sitesine özel %25 indirimli fiyatları ile bulunabilmektedir. Bu indirime ek olarak, markanın internet sitesine ilk kez üye olanlar için geçerli 30 TL’lik indirim de satın alma esnasında kullanılabilmektedir. Böylece, kaliteli güneş gözlüklerini daha uygun fiyatlara almak mümkündür.

Ray Ban, güneş gözlükleri açısından özellikle son yı

llarda model yelpazesini genişleterek herkese hitap eden bir marka olmayı başarmıştır. Örneğin; yuvarlak, çekik, damla, köşeli ve oval gözlük modellerini internet sitesinde bulabilmek oldukça kolaydır. Bu modelleri teket teker seçerek de gözlük araması yapılabilmektedir. Bunun yanında, cam özelliği ve renk araması da yapabilmek mümkündür.

Ray Ban güneş gözlükleri için oldukça sevildiği ve çokça tercih edildiği söylenebilir. Bu gözlükler hem kaliteli hem de çok farklı modellere sahip olduğu için sevilmektedir. Kadın ve erkek olarak her iki cins için de gözlük modelleri bulunmaktadır. Renk yelpazesinde; altın, gri, siyah, gümüş, kahverengi ve mavi renkler yer bulmaktadır. İnternet sitesine özel indirimlerle Ray Ban güneş gözlüklerine uygun fiyatlarla ulaşmak oldukça kolaydır.

Dünyaca ünlü markaları bünyesinde bulunduran Atasun Optik, internet sitesinden yapılacak alışverişlere özel olmak üzere ekstra indirimler ve kampanyalar yapmaktadır. Özellikle bazı markaların ikili alımlarında yapılan indirimler, yine bazı markalar için geçerli olan %70’e varan indirimler oldukça sevilen kampanyalar arasındadır.

Güneş gözlüğü satın alacak kişilerin, model seçme konusunda yaşadığı sıkıntılar için de yardımcı olan markanın internet sitesinde çok faydalı açıklamalar bulunmaktadır. Kişiler, yüz tiplerine göre hangi güneş gözlüğünü seçebileceğini rahatça görebilmektedir. Mevsim fark etmeksizin güneş gözlüğü kullanmak da oldukça önemlidir ve sadece yetişkinler de değil, 0-14 yaş grubu bebek ve çocuklarda da güneş gözlüğü muhakkak kullanılmalıdır.

Bir cevap yazın