Moda Haberleri Burada: Elle.com.tr/moda

Merhabalar bu sefer size moda haberlerini takip ettiğim bir siteden bahsedeceğim. Ellenin internet sitesinde güncel olarak bir çok moda haberine ulaşmak mümkün.Siteyi inceleyince sizleri mahrum edecek değildim gelin bakalım neler görmüşüm neler beğenmişim ? Mevsime uygun trend parçalar, güncel defile haberleri ,son çıkan ürünler ve daha nice yazı için bu siteyi ziyaret edebilirsiniz. Son zamanlarda sitede okuduğum ve hoşuma giden bir kaç yazıdan kesitleri sizlerle paylaşmak istiyorum .

Moda Haberleri Burada : Elle.com.tr/moda

Öncelikle giriş görselindeki ceketler enfesto.Sonbahar alışverişi için hazırlanmış bu listeye bayıldım ! Triko elbiseler üzerine ceketler çok güzel duruyor ama ne hikmetse bugüne kadar kendimde deneme fırsatım olmadı. Sanırım bir tane kot ceket almamın vakti geldi de geçiyor .

moda-haberleri-elle

Yeni bir habere de rastladım ayrıca. Dünyaca ünlü online alışveriş sitesi amazon bir giyim koleksiyonu hazırlamış ve bu trençkot favorim . Zaten sonbahar deyince akla gelen ilk parçalardan birisi trençkottur. O’nsuz sonbaharın hayat damarlarından biri kopmuş demektir . En çok deve tüyü kumaş- siyah düğme ikilisini seviyorum trençkotta. Tabi aksesuarlara bir parça kırmızılık katmayı da unutmamak lazım .

 

moda-haberleri-elle

Evet moda haberleri ile devam ediyorum yazıma . İlginç bir iş birliği yazısına daha rastladım ki eklemeden geçemeyeceğim.MCDONALD’S hamburgerleri için JULIEN MACDONALD bir kutu tasarlamış.Kutunun güzelliğine bakılırsa içindeki yemeye kimse kıyamaz . Diyelim ki yedi , kutusunu atmaya kıyamaz . Kutuya ketçap bulaştığını düşününce sinirlerim bozuluyor 😀

 

moda-haberleri-elle

moda-haberleri-

Güncel defile haberleri de demiştim ya sitede gezinirken karşıma çıkan Dior’un sonbahar koleksiyonunun görsellerini de inceledim elbette görür görmez . Ve sonuç çıkarmamız gerekirse gri bu kış da trend renkler arasında olacak gibi görünüyor. En sevdiğim tonları ile hem deee. Aynı bu koyu griden bir elbise dikmiştim geçen sene ama yayınlamak henz kısmet olmadı bakalım bu sene inşallah .
Bu arada ilk görsel bildiğimiz pardesü modeli hehe. Kış sezonunun gelmesi ile markaların ürünleri daha çok tesettüre uygulanabilir hale bürünüyor ve bu da alışveriş kolaylığı sağlıyor haliyle.
Bir yazının daha sonuna geldiğimize sonbahar kış alışverişi yapmadan piyasa ve trend analizi yapmak isteyenlere benden fikir olsun istedim, hepinize mutlu mevsimler 🙂

Bir cevap yazın