Büyük Beden Abiye Seçimleri Nasıl Yapılmalıdır?

Büyük beden abiye modellerine karşı kadın modasının gördüğü ilgi günümüzde her geçen gün artmakta ve ön plana çıkmaktadır. Moda dünyasının en güçlüleri arasında yerini alan büyük beden giyim, özellikle de son zamanlarda büyük bir yol katetmiş ve gözleri üzerine çekmiştir. Öncelerden büyük beden kadınlar, kıyafet seçiminde oldukça zorlanmakta ve kombin yaratmakta çeşitli sıkıntılar ile karşı karşıya kalmaktaydılar. Günümüzde ise sektörün gelişmesine bağlı olarak KeiKei bu sorunıu ortadan kaldırmış ve bütün kadınlar istedikleri kıyafeti hiçbir sınır tanımadan üzerinde deneyebilir hale getirmiştir. KeiKei büyük beden elbiseler arasında son zamanlarda en çok ilgi gören kategori büyük beden abiye modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

 

Eğer siz de büyük beden kıyafetler tercih ediyorsanız artık günlük kıyafetlerin yanı sıra rahat bir şekilde abiye seçimi de yapabilir ve özel günlerinizi daha şık hale getirebilirsiniz. Peki, özel organizasyon ve davetlerde büyük beden abiye seçimleri nasıl yapılmalıdır? İşte son zamanların en çok dikkat çeken abiye modelleri…

Yarasa Kol Abiye Modelleri

 

Özel günlerin olmazsa olmazları arasında yer alan abiye modellerinin ilki yarasa kol abiyeler olarak karşımıza çıkıyor. Şıklığın en doğru sergilenişi olarak gördüğümüz yarasa kol abiyeler, farklı renk ve kumaş seçenekleriyle en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Rahatlığı ile de ön plana çıkan bu model özellikle de yakınlarınızın düğününde rahatlıkla kullanabileceğiniz cinsten. Ayrıca tek omuz detayı ile de şıklık yarışında rakiplerinizi geride bırakabileceğinizi unutmamalısınız.

 

 

 

Dantel Detaylı Abiye Modelleri

 

Genç büyük beden abiye elbise kategorisi içerisinde en çok tercih edilen abiye modellerinden bir tanesi de dantel detaylılar olarak karşımıza çıkıyor. Sezonun trendleri arasında yer alan dantel detayları ile oldukça zarif ve şık bir görünüm elde etmeniz mümkün olacaktır. Omuz, kol ve göğüs kısmındaki dantel detayları sayesinde hem modaya uyum sağlayabilir hem de asaletinizi gösterebilirsiniz. Yapacağınız model seçimlerinin yanı sıra renk seçiminin de büyük bir önem taşıdığını unutmamalı ve bu doğrultuda hareket etmelisiniz.

 

 

 

Tül Eklemeli Abiyeler

 

Tül detayları büyük beden abiye modellerinde sık sık tercih edilen ve şık görünmenizi sağlayacak olan detaylardandır. Omuzdan ya da kollardan inen tül detayları sayesinde kendinizi daha zarif ve şık hissetmeniz mümkündür. Şifon elbiselerle birlikte adeta bir bütün oluşturan tül elbise modelleri özel günlerinize anlam kazandıracak cinstendir. Yapacağınız seçimleri büyük beden abiye online satış seçeneği sayesinde KeiKei’den hızlandırmanız mümkün olacaktır. Sadece birkaç işlem sonucunda istediğiniz şıklıkta ve zarafette abiye modellerine kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın