Damatlık Smokin Modelleri ile Yılın Damadı Siz Olun

Erkekler için en özel günlerin başında gelen düğün gününde damat adayları kıyafetleri ile kendilerine hayran bıraktırmayı amaçlamaktadır. Bunun için en özel damatlık modelinin arayışına girerler. Bu noktada Kiğılı damat adaylarının yardımına koşmakta ve birbirinden şık smokin takım elbise seçenekleri ile karşınıza çıkmaktadır. Model seçeneğinin fazla olması sayesinde en özel gününüzde en özel takıma sahip olabilirsiniz.

Damatlık ve smokin için en doğru adreslerden biri olan Kiğılı siyah ile lacivert gibi klasik renklerin yanı sıra sizlere gri, beyaz, bordo ve daha birkaç renk seçeneği daha sunmaktadır. Böylece aradığınız rengi kolayca bulabilirsiniz. Kiğılı smokin modelleri içerisinde beden alternatiflerinin fazla olması da aradığınızı bulmanız bakımından siz damat adaylarına kolaylık sağlamaktadır.

 

 

 

Smokin Modelleri Nelerdir?

 

Düğünde giymek için smokin arıyor fakat ne tarz modellerin olduğunu bilmiyorsanız Kiğılı mağazasına gitmeniz sizin için en doğrusu olacaktır. Mağazada her türlü smokin modeli bulunmakta olup uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. En çok tercih edilen smokin damatlık modellerine baktığınızda bu takımların genellikle yaka kısımları ile birbirinden ayrıldığını görebilirsiniz.

 

 

Şal yaka smokin modelleri en çok tercih edilen smokinlerin başında gelmektedir. Bu yaka tipi genellikle birçok erkeğin vücuduna uygundur. Kiğılı’da aynı zamanda farklı renk seçeneklerinin de bulunması bu modeli daha da tercih edebileceğiniz hale getirmektedir. Benzer durum Kiğılı sivri yaka smokin için de geçerlidir. Adından da anlayacağınız üzere yakadaki devrik kısmı sivri şekilde gelen bu smokinler keskin çizgileri sevenler için oldukça idealdir.

 

Smokin modelleri arasında ilginizi çekebilecek modellerden biri de mono yaka smokin olabilir. Özellikle şal yaka smokin ile kıyasladığınızda daha ince duran bu yakalar özel günlerinizde daha estetik ve şık durmanıza yardımcı olacaktır. Size yakışan en doğru rengi tercih ettiğinizde smokininizin rengi ve modeli ile tüm davetlileri kendinize hayran bırakabilirsiniz.

 

 

Smokin Modelleri Ve Fiyatları

 

Kiğılı modelleri ile olduğu kadar smokin fiyatları ile de sizlere en uygun seçenekleri sunmaktadır. Her biri birbirinden kaliteli olan modeller en yüksek kalite ve en uygun fiyatlarla satılmaktadır. Fiyatlar belirlenirken takımın modeli, kumaş kalitesi ve buna benzer özellikler dikkate alınmaktadır. Kiğılı her bütçeye uygun fiyat aralığı ile bütçenize ve zevkinize en uygun modeli seçmenizi sağlamaktadır. Fiyatların yanı sıra alacağınız smokinin sizi rahat ettirmesini de göz önünde bulundurmalısınız. Böylece en özel anlarınız daha konforlu geçecek ve hiçbir zaman unutamayacağınız hale dönüşecektir.

Bir cevap yazın